برنامه Nova Scotia Experience-Express Entry

فهرست مطالب

برنامه
Nova Scotia Experience-Express Entry

نُوا اِسکوشیا از استان‌های کشور کانادا و واقع در ساحل جنوب‌شرقی این کشور است. مرکز نوا اسکوشیا شهر هلیفکس است که بزرگ‌ترین شهر این استان نیز به حساب می‌آید و از مراکز اقتصادی منطقه است.

استان نوا اسکوشیا با جمعیت ۹۳۰٬۰۰۰ نفر جزء کم جمعیت‌ترین استانهای کانادا می‌باشد. البته با توجه به مساحت کم، دومین استان پرتراکم کانادا محسوب می‌شود. اکثر جمعیت در شهر Halifax و اطراف آن می‌باشد. اسم این استان اصلاً یونانی و به معنی «اسکاتلند جدید» می‌باشد. اصلاً جای تعجب نیست که بیشتر افراد این استان تقریباً ۳۰ درصد اصالتی اسکاتلندی دارند. البته در این استان تعداد زیادی ایرلندی، فرانسوی، عرب، آلمانی، هلندی و چینی زندگی می‌کنند. با توجه به رشد صنعت، این استان، آیندهٔ خود را در جذب مهاجر می‌بیند

اقتصاد در استان نوا اسکوشیا دارای تنوع زیادی بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به تولید، ماهیگیری و معدن اشاره کرد. متأسفانه منابع ماهی در سالهای اخیر با خطر مواجه شده و بر روی صنعت شیلات تأثیر بدی گذاشته‌است. اخیراً با تغییر اقتصاد این استان و با آموزش ماهیگران بی‌کار، از آن‌ها در کارهای جدید استفاده شده‌است. این رشد سریع در سپتامبر ۲۰۰۶ نرخ بیکاری را به پایین‌تر از میانگین کانادا رساند. هلیفکس (Halifax) که یک مرکز شهری بزرگ می‌باشد دارای صنایع متنوع بوده و قلب اقتصاد بخش آتلانتیک کانادا محسوب می‌شود.

برنامه Nova Scotia Experience-Express Entry

برنامه اولویت های بازار کار نواسکوشیا، افرادی که نیازهای بازار کار استان را برآورده می کنند را از طریق سیستم اکسپرس اینتری فدرال انتخاب می کند و این افراد باید برای Nomination اقدام کنند. فقط افرادی که از اداره مهاجرت نواسکوشیا Letter of Invitation دریافت می کنند می توانند اپلای کنند.

برنامه تجربه نواسکوشیا شاخه اکسپرس اینتری، افراد با مهارت بالا که مایل به اقامت در نواسکوشیا هستند را انتخاب می کند. متقاضی باید حداقل یک سال تجربه کار در نواسکوشیا، در یک شغل با مهارت بالا داشته باشد.

 

الزامات مورد نیاز برنامه

متقاضی باید:

  • حداقل 1 سال سابقه کار در نواسکوشیا داشته باشد.
  • 21 تا 55 ساله باشد.
  • دارای مدرک معتبر دیپلم دبیرستان کانادا یا معادل آن باشد.
  • دارای CLB7 در زبان انگلیسی یا فرانسوی برای نیروی متخصص با ناک شغلی A و 0 و CLB5 برای ناک شغلی B باشد.
  • در سیستم اکسپرس اینتر ی پروفایل داشته باشد.برنامه Nova Scotia Experience-Express Entry

نحوه اپلای:

متقاضی باید فرم اپلیکیشن آنلاین را تکمیل کرده و کلیه اطلاعات و پیوست های مورد نیاز را درج کند.

https://novascotiaimmigration.com/wp-content/uploads/AppGuide-NSNP-NSEEE-English.pdf

 

آیا تصمیم دارید ویزای کانادا را دریافت کرده و با کمترین هزینه مستقیما به اقامت دایم این کشور دست یابید؟

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل کرده و وضعیت خود را رایگان بررسی کنید.

 

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

 

بیشتر بخوانید :

ویزای کار کانادا

پادکست ویزای ویزیتوری کانادا

برنامه استارت آپ کانادا

error: Content is protected !!