مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارت آپ کانادا (Canada Startup Visa Program)

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارت آپ کانادا (Canada Startup Visa Program)

اگر شما صاحب بیزنس هستید و یا کسب و کاری را مدیریت می کنید برنامه استارتاپ کانادا ممکن است بهترین و سریع ترین برنامه مهاجرت شما به کانادا باشد!

برنامه استارت اپ کانادا برای جذب کارآفرینان و مدیران یا صاحبان مشاغل به کانادا و راه اندازی شرکت های نوپا یا استارت آپ ها در کانادا توسط اداره مهاجرت این کشور معرفی شده است. در این برنامه متقاضی یا به عنوان یکی از اعضای اصلی و موثر، وارد یک پروژه استارت آپ از قبل تعریف شده خواهد شد و به همراه دیگر اعضای پروژه، یک گروه استارت اپ را تشکیل داده و قصد و هدف خود را از راه اندازی و اجرای پروژه بیان خواهد کرد، و یا با ارایه ایده ای مبتکرانه و جدید، قصد و هدف خود را برای راه اندازی یک شرکت نوپا (استارت آپ) در کانادا اعلام می کند. متقاضی یا گروه متقاضیان در این برنامه بایستی توانایی دریافت نامه حمایت (Letter of Support) از سازمان ها و شرکت هایی مشخص شده از سوی اداره مهاجرت کانادا را داشته باشند. برای دریافت نامه حمایت، متقاضی یا گروه متقاضیان می توانند از خدمات مشاوران و توسعه دهندگان بیزنس (Business Consultants) استفاده کنند. در واقع با داشتن نامه حمایت از این سازمان ها، متقاضی می تواند در صورت دارا بودن شرایط دیگر مانند نمره زبان معادل CLB5 و همچنین تمکن مالی نه چندان زیاد برای اثبات به اداره مهاجرت کانادا، برای دریافت اقامت دایم خود، همسر و فرزندان زیر 22 سال اقدام کند.

برنامه استارت آپ کانادا

و اما روال اقدام در برنامه استارتاپ کانادا چگونه است؟

اقدام در برنامه استارت آپ کانادا –  همانگونه که پیش تر نیز اشاره شد، متقاضی در برنامه استارت اپ کانادا (Canada Startup Visa Program)  ابتدا به یک پروژه استارت آپ موجود و یا ایده ای خلاقانه و نو برای تاسیس استارت آپ خود در کانادا نیاز دارد. در واقع متقاضی یا بایستی خود ایده ای مبتکرانه برای ایجاد استارت آپ در خاک کانادا داشته باشد و یا با کمک شرکت های حامی استارت آپ کانادا و یا مشاوران بیزنس به ایده و پروژه ای جدید و خلاقانه برای ایجاد استارتاپ در کانادا دست یابد. چیزی که مهم است آنست که متقاضی بایستی دانش و تجربه مدیریتی لازم برای گسترش ایده و تبدیل ایده خود به یک استارت آپ را داشته باشد.

پس از اینکه ایده جدید شکل گرفت، متقاضی بایستی بتواند از یکی از سازمان های مشخص شده توسط اداره مهاجرت کانادا نامه حمایت دریافت کند. برای دریافت نامه حمایت، متقاضی بایستی به سراغ یکی از سازمان های  Venture Capital یا Angel Investor و یا Incubator برود و موفق شود نظر یکی از آن ها را در مورد ایده خود جلب کند. در بین سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت می توان با قاطعیت گفت که دریافت نامه حمایت از Angel Investor  ها دارای اعتبار بیشتری نسبت به انکوباتورها (Incubators) است. در حقیقت Angel Investor ها سازمان های مورد تایید اداره مهاجرت کانادا هستند که از شرکت های نوپا و استارت آپ ها حمایت مالی، معنوی و آموزشی می کنند. این شرکت ها مبلغ 75 هزار دلار کانادا را در پروژه استارت اپ تعریف شده سرمایه گذاری می کنند که همین امر باعث شده تا اعتبار آن ها برای ارایه نامه حمایت (Letter of Support) نزد اداره مهاجرت بسیار بالا باشد. در کنار سرمایه گذاری مالی خوب، Angel Investor ها خدماتی شامل آموزش متقاضی برای ایجاد یک استارت آپ موفق در کانادا و ارایه مشاوره های تجاری بسیار مناسب برای راه اندازی پروژه استارتاپ را نیز به متقاضی یا گروه متقاضیان ارایه خواهند داد.

برای اینکه متقاضی یا گروه استارتاپی شامل چند متقاضی (تا حداکثر 5 متقاضی) بتواند از Angel Investor ها نامه حمایت دریافت کند بایستی ابتدا پرونده کامل و پروژه استارت اپ خود را به همراه بیزنس پلن کامل و جامع را برای بررسی به این سازمان ارسال کند. سپس این سازمان ها پرونده و ایده و پروژه استارت آپ متقاضی یا گروه را بررسی خواهند کرد و در صورت موافقت، برای متقاضی یا کل پروژه، نامه حمایت صادر خواهد شد. پس از دریافت نامه حمایت، متقاضی یا گروه متقاضیان می توانند برای اقامت دایم کانادا برای خود، همسر خود و کلیه فرزندان زیر 22 سال خود اقدام کنند و به اقامت دایم کانادا دست یابند.

دپارتمان بیزنس شرکت پیرسوک با همکاری نزدیک با سازمان های Angel Investor کلیه خدمات لازم برای دریافت نامه حمایت از این سازمان های مورد تایید اداره مهاجرت در برنامه استارتاپ ویزا از ابتدا تا اقدام برای دریافت اقامت دایم کانادا را با شرایطی ایده آل به علاقه مندان واجد شرایط اقدام در این برنامه ارایه خواهد کرد.

شرایط اقدام متقاضی

  • توانایی سرمایه گذاری به مبلغ 150 هزار دلار کانادا با امکان بازگشت 25 هزار دلار کانادا به متقاضی پس از دریافت اقامت دایم (متقاضیانی که دارای ایده و اختراع مبتکرانه هستند از تخفیف قابل ملاحظه ای بهره مند خواهند شد)
  • دارا بودن سوابق مدیریتی خوب و یا سوابق مدیریت یا مالکیت یک کسب و کار
  • توانایی دریافت نمره آیلتس جنرال معادل ۴ در ریدینگ و ۵ در مهارت های دیگر

مزایای برنامه استارت اپ ویزای کانادا

  • رسیدگی سریعتر به پرونده متقاضی نسبت به دیگر برنامه های سرمایه گذاری
  • عدم نیاز به نمره زبان بالا
  • هزینه های سرمایه گذاری کمتر نسبت به دیگر برنامه های سرمایه گذاری
  • ورود به کانادا با اقامت دایم این کشور در مدت زمان بین 1.5 تا 2 سال
  • دریافت مجوز کار در مدت زمان بسیار کوتاه (6 ماه تا یکسال) در صورت درخواست متقاضی
  • بدون محدودیت مکانی برای اقامت در کانادا (متقاضی می تواند در هر جای کانادا زندگی کند)

فرم های ارزیابی رایگان تماس با ما

در صورتی که مالک و یا مدیر یک کسب و کار هستید و یا سوابق مدیریتی مناسبی دارید و قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید، برای اقدام در برنامه استارت اپ از راه های زیر با ما تماس بگیرید:
ارسال پیام برای واتس اپ یا تلگرام دفتر کانادا از طریق شماره زیر:
14164287400+
تماس با دفتر شیراز شرکت:
07136253478   /   09171194039

بیشتر بخوانید :

ادامه تحصیل آسان در بهترین دانشگاه ها و کالج های کانادا

سرمایه گذاری مطمئن و بی دردسر در پرتغال، پاسپورت اروپایی دریافت کنید!

آفرهای ویژه تحصیلی پیرسوک (تحصیل ارزان در کانادا)


خبرنامه


error: Content is protected!