برنامه سرمایه گذاری کبک

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک Quebec Investor Program


 

برنامه سرمایه گذاری کبک یکی از روش های محبوب سرمایه گذاری جهت دریافت اقامت دایم کاناداست. اداره مهاجرت کبک  تغییراتی را در این روش سرمایه گذاری اعمال کرده که به اختصار توضیح داده شده اند:

1- متقاضی این روش باید دارایی 2 میلیون دلاری را داشته باشه که می تواند به صورت ملک و ….. باشد.

2- متقاضی بایستی میزان 1.2 میلیون دلار را در این استان سرمایه گذاری کند. این مبلغ ۵ سال پس از دریافت اقامت دایم و بدون سود به متقاضی باز گردانده خواهد شد.

نکته مهم: اگر متقاضی تمایلی به پرداخت 1.2 میلیون دلار نداشته باشد می تواند مبلغی حدود 330 تا 350 هزار دلار کانادا را پرداخت کرده و مابقی را از موسسات مالی مشخصی به صورت وام دریافت کند که در این صورت پس از اقامت دایم هیچگونه پولی به وی باز نخواهد گشت.

3- متقاضی این روش بایستی ۲ سال سابقه مدیریت بیزنس در ۵ سال گذشته را داشته باشد به صورتی که حداقل ۲ فرصت شغلی در بیزنس خود ایجاد کرده باشد.

* اگر متقاضی موارد بالا را اثبات کند می تواند بدون مدرک زبان و بدون نیاز به تحصیلات برای این روش و اخذ اقامت دایم کانادا اقدام کند. همچنین سن متقاضی در این برنامه اهمیتی ندارد.

* بر اساس آخرین اعلام اداره مهاجرت این استان، تعداد 1900 پرونده از تاریخ 10 سپتامبر 2018 تا انتهای آگوست 2019 پذیرفته خواهند شد. 

پیرسوک با همکاری یکی از شرکت های سرمایه گذاری فعال در این استان که از سوی اداره مهاجرت کبک نیز تایید شده هست این امکان را برای متقاضیان شرکت در این برنامه و دریافت اقامت دایم کانادا فراهم کرده تا بتوانند پرونده خود را هر چه سریعتر و قبل از تکمیل ظرفیت این برنامه سابمیت کنند. 

* متقاضیانی که دارای سطح زبان فرانسه معادل B2 هستند از سقف 1900 پرونده مستثنی بوده و می توانند تا انتهای آگوست 2019 پرونده کامل خود را سابمیت کنند.

اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/immigrer-installer/gens-affaires/demande-immigration/trois-programmes/investisseurs/index.html

متقاضیانی که واجد شرایط برنامه سرمایه گذاری کبک هستند می توانند فرم ارزیابی رایگان ما را از طریق لینک زیر تکمیل نمایند و با ما تماس حاصل فرمایند:

https://goo.gl/6bA7rX


دسترسی سریع
خبرنامه


error: Content is protected!